Vogt Medical працює на міжнародному рівні з 1991 року і має чудовий досвід в галузі виробництва та дистрибуції медичних одноразових виробів німецької якості. Кінцевою метою команди Vogt Medical є надання високоякісних продуктів, які доставляються через мережу наших надійних партнерів людям, які їх потребують.

Палітра продукції включає: засоби для захисту медичного персоналу, одноразові засоби для медичних маніпуляцій у лікарні та вдома, засоби індивідуального захисту для медичного та цивільного використання, а також для захисту від перехресного зараження.

Компанія може швидко і ефективно задовольнити потреби клієнтів в 70 країнах світу. Команда з понад 350 професіоналів з усього світу готова допомагати вам кожен день.

КОМПАНІЯ СЕРТИФІКОВАНА:
- за стандартом менеджменту якості EN ISO 9001 і EN ISO 13485
- всі медичні вироби мають маркування CE
У країнах за межами ЄС, проводиться ліцензування згідно місцевим державним вимогам.

VOGT MEDICAL VERTRIEB GMBH
вул. Рюппуррерштрассе  1A, будинок B
76137 Карлсруе, Німеччина
vm@vogt-medical.com
www.vogt-medical.com    
Центральний офіс Roesys MedTec GmbH знаходиться в Північному Рейні-Вестфалії, Німеччина. Вже багато років компанія спеціалізується на розробках і виробництві інноваційних систем для високоякісної візуалізації в медичній діагностиці.

Сотні клієнтів по всьому світу вже давно переконалися в перевагах прямої цифрової рентгенографії (DR): швидкості отримання знімків і високій якості зображення. Це стало можливим завдяки власним розробкам алгоритмів отримання зображень.

Виробничі потужності компанії розташовані виключно у Німеччині, а всі рішення та продукти розробляються командою Roesys. В цілому 32 працівника наразі залучені у сферах адміністрування та персоналу, досліджень та розробок, управління якістю, продажів, маркетингу та обслуговування.


КОМПАНІЯ СЕРТИФІКОВАНА:
- за стандартом менеджменту якості ISO 13485:2016
- за директивою 93/42/EЕС

ROESYS MEDTEC GmbH
Доктор-Макс-Ільґнер-Штрассе 2
32339 Еспелькамп. Німеччина
+49 5772· 915550
info@roesys.de
www.roesys.de

Компанія «Medic-o-planet GmbH» - підприємство, розташоване в місті Карлсруе (Німеччина). Під даним торговим знаком поставляються медичні вироби по всьому світу. Медичні вироби Medic-o-planet використовуються в різних областях медицини. Високі міжнародні стандарти якості є основою в роботі підприємства та відповідають міжнародним чинним стандартам DIN EN та ISO. Всі вироби марковані знаком CE.
Компанія Troge Medical GmbH – фармацевтичне підприємство, розташоване в Гамбурзі (Німеччині). Під маркою із зображенням голови орла поставляються медичні вироби та лікарські засоби по всьому світу. Вироби медичного призначення Troge Medical GmbH використовуються в різних областях медицини.
Самі високі міжнародні стандарти якості та гнучкість є основою в роботі підприємства. Вироби медичного призначення Troge Medical GmbH відповідають міжнародним діючим стандартам DIN EN та ISO. Всі вироби марковані знаком CE.

Компанія «Osypka AG» знаходиться на півдні Німеччини і є добре знаною в розробках, впровадженні, розвитку та виробництві медичних виробів для кардіології та кардіохірургії. Компанія «Osypka AG» відома своїми піонерськими напрацюваннями, які стали стандартами в різних медичних сферах. В першу чергу в кардіохірургії для лікування важких порушень серцевого ритму.
В березні 2011 року в Київській області с.м.т. Макарів відкрито виробниче підприємство ТОВ «Укрмедпродукт». Базовим спектром виробництва продукції є рукавички медичні оглядові латексні стерильні, гінекологічні та інфузійні набори.

Продукція за напрямками: