11.11.2021
Виставка Public Health 2021
Виставка Public Health 2021
В жовтні 2021 року відбулась найбільш авторитетна платформа для спілкування бізнесу та фахівців медицини, державних структур та лікувальних закладів – 30-а Міжнародна медична виставка Public Health 2021.
В даній медичній події взяли участь співробітники Компанії Vogt Medical Vertrieb GmbH (Німеччина) та співробітники Представництва Vogt Medical Vertrieb GmbH в Україні.

Метою на виставковому майданчику було вперше представити для медичної спільноти України рентгенологічне устаткування Roesys MedTec GmbH, а також повторно презентувати різноманітну лінійку медичних виробів під торговими марками Vogt Medical, TROGE Medical, Osypka AG.

25.03.2021
Що болить у медсестри?
Що болить у медсестри?
Ми всі розуміємо, що медсестринство - психологічно дуже важка професія. Але вона також завжди була пов'язана з загрозою фізіологічного здоров'я.

Не дивлячись на всі технологічні досягнення сучасності, медики займають 5 місце серед професій з найвищим рівнем профзахворюваності, випереджаючи навіть працівників хімічної промисловості.

Сучасні сестри милосердя, медсестри, як середній медичний персонал, піддаються особливо високим ризикам. Необхідність більш частого, ніж у решти персоналу, взаємодії з хворими, гострими інструментами, лікарськими і дезінфікуючими засобами, їх аерозолями, - чинники, через які безпеки цієї категорії працівників має бути приділено значну суспільну і державну увагу.
15.03.2021
Хвороби пацієнтів - хвороби лікарів
Хвороби пацієнтів - хвороби лікарів
Компанія Вест Ост Медікал досліджувала стан безпеки лікувального процесу для українських медиків і склала перелік проблемних питань, які потребують уваги суспільства. Досить часто в інформаційному просторі піднімається тема безпеки лікування для пацієнтів. Проблема безпеки працівників медичної сфери знаходиться на периферії.

Постійні емоційні переживання, розумовий напруга, статичні навантаження, - негативні професійні чинники, через які медиків часто помилково сприймають як офісних співробітників. Однак, ризики, що загрожують їм у зв'язку з виконанням повсякденних обов'язків, роблять професію винятковою. Виключно небезпечною, виключно цінною.

Продукція за напрямками: